Registrace

Z VirtualWiki
Přejít na: navigace, hledání

Registrace nového účtu do Second life probíhá na stránce http://join.secondlife.com. Vyberte si jednoho z nabízených avatarů. Podobu svého avatara můžete kdykoli později změnit.

Registrace01.jpg


Vyberte si jméno svého avatara a tlačítkem Check Availability ověřte, zda je volné. Pokud ano, pokračujte dále tlačítkem Next step. Jméno vašeho avatara nebude možné později změnit.

Registrace02.jpg Registrace03.jpg


Vyplňte základní údaje, uveďte platný email - bude vám na něj zaslán aktivační odkaz. Uveďte svoje skutečné datum narození pro případ, že budete chtít ověřit svůj účet jako účet dospělé osoby. Po vyplnění pokračujte tlačítkem Create Account.

Registrace04.jpg


Ověřte opsáním kódu, že nejste robot a pokračujte tlačítkem Finish Creating Account.

Registrace05.jpg


Úspěšné založení účtu je potvrzeno zobrazením stránky Please check your email. V emailu najdete aktivační odkaz, na který je třeba kliknout nebo ho vložit do internetového prohlížeče.

Registrace06.jpg


Po kliknutí na odkaz máte možnost vybrat typ účtu. Vyberte Free a potvrďte tlačítkem Select. Změnit svůj účet na placený typ Premium můžete kdykoli později.

Registrace07.jpg


Poté vám bude nabídnuta možnost stáhnout Viewer - prohlížeč, který potřebujete k přihlášení se do prostředí Second Life. Uložte si ho na svůj disk a spusťte jeho instalaci.

Registrace08.jpg Registrace09.jpg


Než se poprvé přihlásíte do Second Life, můžete se podívat na základní informace o přihlášení.